אוזניות הפרימיום של RHA עכשיו בישראל.

 

ה-T10 קבעו סטנדרטים חדשים עבור אוזניות Inear בגלל איכות החומרים והביצועים יוצאי הדופן. האוזניות עשויות מתבנית יצוקה של פלדת אל חלד עם עיצוב ארגונומי מבודד רעשים.

מק"ט 202010799 
אוזניות RHA Inear T10i
מידע נוסף לפתיחה לסגירה

סדרת ה - T הינה סדרת הדגל של RHA, כל הדגמים בסדרה מיוצרים מתבנית פלדת אל חלד עבור נוחות, עמידות, ואיכות סאונד יוצאת דופן. בכדי למקסם את התבנית הארגונומית של האוזניות המהנדסים של RHA פיתחו וו מתכוונן מאחורי האוזן עבור נוחות לאורך זמן.

 

לסדרה מאפיין יחודי - 3 פילטרי סאונד הניתנים להחלפה והתאמה אישית , מאפיין המאפשר לכל אחד להתאים את האוזניות לטעמו האישי , פילטר טבעי לצלילים מאוזנים , פילטר באס להעצמת צלילים נמוכים ופילטר טריבל להגדשת צלילים גבוהים.

 

סדרת ה-T הושקה לראשונה ב - 2014 עם דגמי ה - T10 שהציגו לראשונה דרייבר דינמי המיוצר בעבודת יד המפיק סאונד עוצמתי עם צליל חד וייחודי.

 

ה-T10 קבעו סטנדרטים חדשים עבור אוזניות Inear בגלל איכות החומרים והביצועים יוצאי הדופן. האוזניות עשויות מתבנית יצוקה של פלדת אל חלד עם עיצוב ארגונומי מבודד רעשים. האוזניות משתמשות בדרייבר מתקדם (770.1) עשוי מעבודת יד המסוגל להפיק מגוון צלילים חדים ונקיים במיוחד.

מפרט טכני:

 

דרייבר

Dynamic (model 770.1) 

טווח תדרים

16-22000Hz 

עכבה

16 ohm 

רגישות

100db 

עוצמה

1/5mW 

משקל

41g 

כבל

1.35m, multicore OFC 

חיבור

3.5mm, gold plated 

.