מערכת הקול 20 SoundTouch הינה מערכת מובנית ביחידה אחת להשמעת מוסיקה בלחיצת כפתור. היא תעורר לחיים את המוסיקה שלכם בכל מקום בו תניחו אותה ולנוחיותכם היא נשלטת מרחוק. המערכת מאפשרת להזרים מוסיקה מכל מקור חיצוני, קווי או דרך קישוריות אלחוטיתWiFi  וBluetooth
מותג: Bose
מק"ט ST3-20-BLKמחיר: 2,099 
רמקול אלחוטי BOSE SOUNDTOUCH 20
מידע נוסף לפתיחה לסגירה
מערכות SoundTouch בנויות לניידות אמיתית בזכות קישוריות אלחוטית Wi-Fi מובנית המייתרת את השימוש בכבלים כלשהם. עם סוללת ליתיום יון נטענת, מאפשרת ליהנות מהמוסיקה במשך שעות.
 
התאימות לסדרת SoundTouch מאפשרת חיבור למוצרים תומכים של Bose להרכבת מערכת מרובת מקורות ומרובת אזורי השמעה (Multi Room) המאפשרת ליהנות ממגוון מקורות
מוסיקה בכל מקום בבית.
 
קישוריות אלחוטית Wi-Fi ובלוטות' מרחיבה את הגישה שלכם למקורות מוסיקה ללא הגבלה: רדיו אינטרנטי ושרותי הזרמת מוסיקה פופולריים ברשת האינטרנט, כמו גם ספריות המוסיקה שלכם שבהתקנים ניידים, כמו סמארטפון או טאבלט, שלכם או של חבריכם. הדור החדש תומך בתקן N ל wifi יציב יותר ולטווח רב יותר.
 
הזרמת מוסיקה בלחיצת כפתור על אחד מששה כפתורים המוגדרים מראש בהתאמה אישית (בחשבון SoundTouch אישי הנגיש דרך האפליקציה). בכל כפתור נשמרות הגדרות ההשמעה של מקור אחר מתוך 3 סוגי מקורות : קבצי מוסיקה המאוחסנים במחשב, תחנת רדיו באינטרנט או שרות הזרמת מוסיקה כמו למשל פנדורה.
 
שלט רחוק IR מעוצב בסגנון כרטיס אשראי, מאפשר לכוון את עוצמת הקול והסגנון שלו כמו גם לשלוט בניגון הקובץ: עצירה דילוג וכו'.
 
ניתן להוריד את אפליקציית SoundTouch המתאימה למערכת ההפעלה הרצויה (כמו: חלונות, אנדרואיד וזו של אפל) כפי שמורידים כל אפליקציה אחרת.
 
צג OLED מתקדם מציג את פרטי המקור והמוסיקה המנוגנת, או את פרטי תחנת הרדיו המשדרת, בצורה ברורה מבלי צורך לבדוק את הפרטים הללו במקור עצמו.
תאימות לפתיחה לסגירה
iMaciPadiPhone