כוח עיבוד גולמי. בצורתו האלגנטית ביותר.

הביצועים הגבוהים של ה-iPad Pro מגדירים מחדש את כל יכולות ה-iPad. כל האלמנטים הטכנולוגיים, החל משבב ה-A9X והמעבד הגרפי וכלה בבקר האחסון, עוצבו לתגבר זה את זה, להשגת ביצועים ויעילות אנרגטית מרביים. ה-iPad Pro אינו רק מהיר יותר, חלק יותר ומושך יותר. הוא מציב סטנדרט חדש לחלוטין.
השבב החזק ביותר שלנו למכשיר העשיר ביותר ביכולות.

השבב החזק ביותר שלנו למכשיר העשיר ביותר ביכולות.

הביצועים הבלתי מתפשרים של ה-iPad Pro מונעים על ידי טכנולוגיה בלתי מתפשרת כמוהם. שבב ה-A9X שלנו, דור שלישי לשבבים עם ארכיטקטורת 64-ביט ברמת מחשב שולחני, מספק ל-iPad Pro כוח עיבוד לביצוע משימות שפעם היו שמורות לתחנות עבודה ולמחשבים אישיים. וגם משימות שמעולם לא חשבתם לבצע על מחשב אישי. למרות רמת הביצועים פורצת הגבולות, הארכיטקטורה שבבסיס שבב ה-A9X יעילה, ומבטיחה שמבחינה אחת ה-iPad Pro לא גדול-ממדים – בצריכת אנרגיית הסוללה.

ארכיטקטורת 64-ביט
שבב A9X
 • עבודה מהירה יותר.

  עם ביצועי יחידת עיבוד מרכזית (CPU) מהירים פי 1.8 בהשוואה ל-iPad Air 2, שבב ה-A9X מספק מהירות ותגובתיות נפלאות. כך שה-iPad מגיב לכל מחווה מהר מתמיד. גם משימות מורכבות כגון יצירה, ציור ותפעול של עיצובי תלת-ממד או עריכת ערוצי וידאו 4K מרובים, מתרחשות במהירות ובצורה חלקה שאין כמוה.

  ביצועי CPU מהירים פי 22
  iPad iPad 2 iPad (דור שלישי) iPad (דור רביעי) iPad Air iPad Air 2 iPad Pro
  עבודה מהירה יותר.
 • משחק יפה יותר.

  למרות כמות הפיקסלים הכמעט כפולה במסך ה-Retina שלו, ה-iPad Pro מספק ביצועים גרפיים מהירים עד פי שניים בהשוואה ל-iPad Air 2. אפילו האלמנטים החזותיים התובעניים ביותר מבוצעים במהירות ובעושר שאין דומים להם. עם המהירות הזאת, על מסך בממדים שכאלה, קל מתמיד להיסחף לסרטים ולמשחקים החביבים עליכם.

  ביצועים גרפיים מהירים פי 360
  iPad iPad 2 iPad (דור שלישי) iPad (דור רביעי) iPad Air iPad Air 2 iPad Pro
  משחק יפה יותר.
בקר האחסון. הגיבור השקט של הביצועים הסופר-מהירים.

בקר האחסון. הגיבור השקט של הביצועים הסופר-מהירים.

יכולת עיבוד המידע המהירה כל כך של שבב ה-A9X, דרשה ארכיטקטורת אחסון חדשה. ה-iPad Pro מאופיין בבקר אחסון מחודש, שעוזר לספק ביצועים טובים יותר מחלק מהמחשבים השולחניים. הוא מסייע בהגברת מהירויות הכתיבה והקריאה, כך שתוכלו לפתוח במהירות גם את הקבצים הגדולים ביותר. כמו לדוגמה סרט ה-4K הגדול שערכתם זה עתה או כל התמונות בפורמט RAW שייבאתם ממצלמת ה-HD.

Metal.

Metal.

משנה את כללי המשחק.

טכנולוגיית Metal מפיקה את הביצועים הגרפיים המרביים משבב ה-A9X ומערכת iOS 9, ומאפשרת למפתחים לעצב משחקים סוחפים במיוחד בסגנון קונסולות-משחק, ואפליקציות מהירות ביותר. Metal ערוכה לאפשר ליחידת העיבוד המרכזית וליחידת העיבוד הגרפי לעבוד יחדיו ביעילות אופטימלית, לאספקת גרפיקה מפורטת ואפקטים ויזואליים מורכבים. כך כל עולם מדומה נחווה כיותר מציאותי.

עכשיו אפליקציות עם ביצועים מעולים יוכלו להגיע לגבהים חדשים.

כל מה שאפשר לעשות על מחשב שולחני או על קונסולת משחק אפשר לעשות על iPad Pro, ואולי אפילו טוב יותר. גודל המסך והרזולוציה שלו הופכים כל פעילות לסוחפת יותר, ועם מערכת ה-Multi-Touch המכווננת היטב בבסיס המסך ושבב ה-A9X, גם האפליקציות השגורות ביותר שלכם יחוו עליו באופן שונה לגמרי.

 • iMovie

  צלמו, ערכו, ושתפו, על מסך רזולוציה-גבוהה שמעורר את צילומי הווידאו לחיים. ל-iPad Pro יכולת להריץ שלושה ערוצי וידאו 4K בו-זמנית ב-iMovie, מבלי לאבד את התגובתיות הזריזה מצדו לכל פקודה שלכם. והכל נראה מבריק בחלון ה-1080p.

  iMovie
 • Adobe Photoshop Fix

  שפרו תצלומים על ה-iPad עם היעילות של Photoshop. תוכלו ליהנות מכל הכלים הנחוצים לכם – וגם מכמה פחות צפויים – כדי לערוך, להפעיל מניפולציות, ולהוסיף ממד חדש לתצלומים שלכם. אפליקציית Photoshop Fix תומכת בתמונות של עד 50 מגה-פיקסל, כך שתוכלו להפיק את המרב מהרזולוציה הגבוהה של מסך ה-Retina.

  Adobe Photoshop Fix
 • AutoCAD 360

  ארכיטקטים ומעצבים תעשייתיים יוכלו כעת לבצע בקלות את המשימה המורכבת והתובענית של עיצוב תלת-ממד. ה-iPad Pro עובד עם אפליקציות עתירות עיבוד-גרפי דוגמת AutoCAD 360, על הבאת עומק וליטוש מדהימים למתווים. כך תוכלו לראות את עיצוב המכונית או את תוכנית הבניין שלכם מתעוררות לחיים, בפורמט שניתן לנשיאה בקלות.

  AutoCAD 360
זמן סוללה נפלא של 10 שעות.

זמן סוללה נפלא של 10 שעות.

ניתן היה לצפות שביצועים כה מעולים יחייבו התפשרות על זמן סוללה, אבל למרות הרזולוציה הגבוהה של מסך ה-Retina וכוח העיבוד פורץ הגבולות, ה-iPad Pro עובד ביעילות רבה לאורך זמן.

זמן סוללה: עד 10 שעות1

קישוריות אלחוטית מהירה.

קישוריות אלחוטית מהירה.

ה-iPad Pro מאופיין בטכנולוגיה אלחוטית בתקן 802.11ac ובטכנולוגיית MIMO, כך שתוכלו להתחבר בקלות לרשתות אולטרה-מהירות וליהנות ממהירויות הורדה של עד 866 מגה-ביט לשנייה2.

יותר רשתות סלולריות ורצועות LTE.

יותר רשתות סלולריות ורצועות LTE.

כדי שתוכלו להיות יצרניים יותר, בכל מקום, דגם ה-iPad Pro עם Wi-Fi + Cellular תומך ב-20 רצועות 3LTE.

תומך ב-20 רצועות 3LTE.
עד 150 מגה-ביט לשנייה דרך LTE

 1. זמן הסוללה נתון לשינויים בכפוף לשימוש ולתצורה; למידע נוסף, ראו: www.apple.com/batteries.
 2. נתוני המהירויות מבוססים על קצב העברה תיאורטי ונתונים לשינויים בכפוף לתנאים מקומיים.
 3. נדרשת תוכנית סלולרית. טכנולוגיית דור רביעי LTEזמינה רק בשווקים מסוימים, ודרך ספקים מסוימים. המהירויות מבוססות על קצב העברה תיאורטי ונתונות לשינויים בכפוף לתנאים מקומיים. למידע על תמיכה ברשתות LTE, פנו לספקית הסלולר שלכם ועיינו באתר: http://www.apple.com/iphone/LTE/.
 4. הרכב הספקיות המשתתפות עשוי להשתנות.

  חלק מהמאפיינים עשויים שלא להיות זמינים בכל המדינות או בכל האזורים.