חוויה טובה יותר עם כל נגיעה.

iOS 9 היא מערכת ההפעלה למכשירים ניידים המתקדמת, האינטואיטיבית, והבטוחה ביותר בעולם. התחושה שהיא נוצרה במיוחד ל-iPad אינה מקרית. היא אכן כזו. החל מהממשק האלגנטי וכלה במאפייני רב-משימתיות יעילים ובאפליקציות מובנות שימושיות, iOS 9 נועדה לעזור לכם להפיק מה-iPad את המרב.
מאפשרת יצרנות כפולה.

מאפשרת יצרנות כפולה.

המאפיינים Slide Over, Split View ו- Picture in Pictureמעניקים דרכים חדשות לעבודה רב-משימתית על ה-iPad. עם מאפייני מקלדת QuickType חדשים קל עוד יותר לפרמט ולבחור טקסט – ולקבל קיצורי דרך ישירות לקצות אצבעותיכם.
Slide Over

Slide Over

עכשיו אפשר לפתוח אפליקציה שנייה מבלי לצאת מהאפליקציה שבה אתם נמצאים. כך תוכלו לגלוש במהירות ברשת, להגיב להודעת טקסט, או לשרבט משהו על פתקת note, ואז להסיט את האפליקציה השנייה הצידה ולחזור לזו שבה השתמשתם קודם לכן.

Split View

Split View

עם תצוגת Split View על ה-iPad, תוכלו להתקדם עוד צעד, ולהחזיק שתי אפליקציות פתוחות ופעילות בו-זמנית. עבדו על רישום לצד התצלום שאליו הרישום מתייחס. או כתבו עבודה תוך העתקת ציטוטים מספר ב-iBooks. כאשר כל מה שנחוץ לכם נמצא לפניכם, קל יותר להתמקד.

Picture in Picture

Picture in Picture

בזמן שיחת FaceTime או צפייה בווידאו, לחצו על כפתור ה-Home ומסך הווידאו יקטן ויתמקם בפינת המסך שלכם. הקישו לפתיחת אפליקציה שנייה, והווידאו שלכם ימשיך לנגן – גם תוך כדי הפעלת האפליקציה האחרת. כך תוכלו להמשיך לצפות בתוכנית הטלוויזיה החביבה עליכם בעודכם עונים להודעת הדוא"ל שנכנסה זה עתה.

קיצורי דרך בקצות אצבעותיכם.

עצבו את הטקסט שלכם בכלום זמן עם סרגל הקיצורים – ה- Shortcut Bar− החדש לגמרי, בכלי עריכה נוחים, ועם דרך חדשה ושימושית לבחירת טקסט באמצעות מחוות Multi-Touch. ובעת שימוש במקלדת אלחוטית עם ה-iPad שלכם, עכשיו תוכלו ליהנות מקיצורי מקלדת רבים עוד יותר.

 • בחירת טקסט בקלות

  בחירת טקסט קלה בדיוק כמו לספור עד שתיים.
  שלטו בסמן על ה-iPad שלכם פשוט בהזזת שתי אצבעות בכל מקום על המסך, כולל על פני המקלדת − לבחירת טקסט, עריכתו, ולהזזת קטעי טקסט.

  בחירת טקסט בקלות
 • Shortcut Bar

  סרגל קיצורי-דרך מובנה.
  הדגשת טקסט, הטיה, והדגשה בקו תחתי – וגם העתקה והדבקת טקסט – בשתי הקשות מקלדת בלבד. ניתן גם להתאים את סרגל הקיצורים לאפליקציות צד שלישי, כך שהכלים הנחוצים לכם יהיו שם תמיד, מוכנים לשימוש.

  Shortcut Bar
 • קיצורי מקלדת

  קיצורי מקלדת. על כל מקלדת.
  השתמשו בקיצורי מקלדת לביצוע של יותר פקודות על ה-iPad שלכם – כגון מעבר בין אפליקציות או העלאת חלונית החיפוש באמצעות מקלדת אלחוטית. ותקשרו עם האפליקציות שלכם באמצעות קיצורי הדרך המובנים בהן, המותאמים לכל אחת מהאפליקציות. כדי לראות מה הם קיצורי הדרך באפליקציה כלשהי, פשוט לחצו והחזיקו על מקש כגון Command, Option או Control.

  קיצורי מקלדת

אפליקציות ומאפיינים מובנים, שהופכים את ה-iPad שלכם – ואתכם – ליותר מוכשרים.

האפליקציות המובנות היעילות על ה-iPad עוצבו לביצוע הדברים העיקריים שבהם אתם משתמשים מדי יום – דוא"ל, הודעות, גלישה ברשת, מפות, רשימות על פתקאות, ועוד הרבה יותר. ה-iOS 9 כוללת שיפורים חשובים בכמה מהאפליקציות האלה, ומציגה אפליקציה חדשה לגמרי שתשנה את האופן שבו אתם חווים חדשות.

News

News

אפליקציית News אוספת סיפורים חדשותיים מהמקורות החשובים ביותר, רק בשבילכם, והכל במקום אחד. וככל שתקראו יותר, ייאספו כתבות שיתאימו באופן מדויק יותר לתחומי העניין שלכם. ומוציאים לאור יכולים ליצור כתבות ייחודיות משובצות בגלריות אינטראקטיביות, קטעי וידאו ואנימציה, כדי שחוויית הקריאה תהיה תמיד יפה.

 • Notes

  אפליקציית Notes מעוצבת מחדש ומאפשרת כעת פתקים שכוללים לא טקסט בלבד אלא גם תצלומים, מפות, קישורים לאתרים ורשימות של משימות – או אפילו מתווים שתוכלו לרשום עם קצה האצבע. ועם iCloud תוכלו לשמור על עדכניות הפתקים על פני כל המכשירים שלכם, כדי שתוכלו לגשת אליהם בקלות מכל מכשיר שנמצא בשימושכם.

  Notes
 • Mail

  עם מאפיינים יעילים חדשים, אפליקציית Mail עוזרת לשמור על קשר עם אנשים בדרכים מרתקות יותר – והכל ממכשיר ה-iOS שלכם. השתמשו במאפיין ה-Markup להוספת רישומים, הערות או חתימה לתצלומים ולמסמכים. וצרפו קבצים בקלות, ישירות מתוך ה-iCloud Drive שלכם.

  Mail
 • Camera

  צלמו תמונות סטילס וקטעי וידאו יפהפיים בנגיעת כפתור. צלמו במצב הילוך אטי-slo-mo או צרו וידאו time-lapse (המדמה הילוך מהיר) או תמונת פנורמה רחבה. צלמו תמונות סלפי טובות יותר תוך שימוש בצילום מושהה וסדרתי: הטיימר ב-timer mode נותן לכם 3 או 10 שניות להתכונן, ואז burst mode מצלם עשר תמונות תוך שנייה.

  Camera
 • FaceTime

  במגע אצבע, תוכלו להתקשר בשיחות וידאו או אודיו-בלבד מה-iPad שלכם ל-iPhone, iPad או Mac של מישהו אחר. ותוכלו לעשות זאת דרך רשתות Wi-Fi או סלולריות. כך תוכלו להיות שם, גם אם אינכם שם בגופכם.

  FaceTime
 • Safari

  אפליקציית Safari ממקדת את העניין היכן שהוא צריך להיות: ברשת. עם פתיחת דף רשת, סרגלי הכתובת והניווט מתפנים משדה הראייה עד שתזדקקו להם. קל להוסיף סימניות (Bookmarks) ולערוך אותן, ומאפיינים כמו Reading List, Shared Links ו- iCloud Tabsמאפשרים גישה לתוכן שאתם צריכים בזמן הנכון לכם.

  Safari
iTunes Store

iTunes Store

עם מיליוני שירים ואלפי תוכניות טלוויזיה וסרטי HD, בקניות ב-iTunes קל למצוא את אלו החביבים עליכם, ולגלות חדשים. ועם iCloud, כל מה שרכשתם יהיו נגיש לכם ישירות על ה-iPad.

App Store

App Store

עם ה-App Store, יותר ממיליון וחצי אפליקציות זמינות לרשותכם ממש בקצות האצבעות. חפשו לפי אפליקציות פופולריות (ברשימת ה-Featured) או לפי קטגוריות כגון מוזיקה (Music), אפליקציות לימודיות (Education), לילדים (Kids), ועוד. או הקישו על Explore לקבלת המלצות על אפליקציות על בסיס תחומי העניין האישיים שלכם ומיקומכם.

 • iBooks

  הורידו מ-iBooks Store וקראו הכל, החל מספרות קלסית וכלה במותחנים האחרונים שיצאו לשוק. הוסיפו סימניות והערות משלכם. התאימו את גודל האות ואת צבע הרקע, לקריאה קלה יותר. ועם iCloud, תוכלו להתחיל בקריאה על ה-iPad, ולהמשיך מאותו מקום על ה-iPhone, iPod touch, או Mac.

  iBooks
 • iMovie

  עם iMovie קל לחפש ולשתף בסרטי ה-HD שצילמתם על ה-iPad. הפכו את קטעי הווידאו החביבים עליכם ללהיטים או לטריילרים בנוסח הוליווד. וצפו ביצירות המופת הקטנות שלכם בכל מקום, עם iMovie Theater. הקשות ספורות, כמה החלקות אצבע, ואתם מוכנים להקרנת הבכורה הגדולה שלכם.

  iMovie
 • GarageBand

  GarageBand היא האפליקציה הפופולרית ביותר ליצירת מוזיקה על ה-iPad. קל להבין למה. תוכלו לנגן, ליצור מיקסים, ולהקליט שירים משלכם. ואז לשתף אותם – בבית או בכל העולם – בהקשות ספורות. מעולם לא היה פשוט יותר ליצור מוזיקה נהדרת ולהפיץ אותה.

  GarageBand
Pages

Pages

אפליקציית Pages מיועדת לאפשר לכם ליצור מסמכים מרשימים ללא מאמץ. התחילו ביצירת המסמך על מכשיר אחד וסיימו על אחר. בהקשות ספורות תוכלו לבחור בתבנית, להתאים אישית את התסדיר, ולשתף את העבודה. מעולם לא היה קל יותר ליצור מסמך יפה לקריאה.

 • Numbers

  עם אפליקציית Numbers קל ליצור גיליונות עבודה בולטים לעין. התחילו מדף חלק. הקישו לבחירה בתבנית נאה והוסיפו הרבה טבלאות. בנו תרשימים אינטראקטיביים מרשימים במגע אצבע. ועברו בקלות בין מכשירים תוך כדי עבודה, מכל מקום. כוחם של המספרים מעולם לא היה כל כך יפה לעין.

  Numbers
 • Keynote

  אפליקציית Keynote מניחה בקצות אצבעותיכם את היכולת ליצור מצגות מרתקות – מכל מקום ועל כל מכשיר שאתו אתם עובדים ברגע נתון. הקישו לבחירה בתבנית נושאית אלגנטית. הוסיפו תצלומים, תרשימים אינטראקטיביים ומעברים קולנועיים. והתחברו בקלות למכשירי iOS בקרבת מקום, לשליטה במצגת שעל מכשיר אחד ממכשיר אחר.

  Keynote
אפליקציות שעוצבו במיוחד ל-iPad. ולכל דבר שתרצו לעשות אתו.

אפליקציות שעוצבו במיוחד ל-iPad. ולכל דבר שתרצו לעשות אתו.

אפליקציות ל-iPad כשמן כן הן – נבנו במיוחד ל-iPad. ב-App Store תמצאו אפליקציות נפלאות שתוכננו לניצול כל אינץ' ואינץ' על מסך ה-Retina המדהים, ולשימוש ביכולות החזקות של ה-iPad. בין אם אתם רוצים להיעשות יצרניים יותר, לשחק משחק גדול, או לערוך תצלומים, ב-App Store קל לחפש וקל לקנות אפליקציות.

למידע נוסף על iOS 9

מעבר חלק בין ה-iPad, iPhone ו-Mac.

כל אחד מהמכשירים שלכם שם בידיכם יכולות נפלאות משלו. אך מאפיינים כמו Handoff, AirDrop, AirPlay ו-iCloud מאפשרים לכם לעבור בין מכשירים תוך כדי עבודה – ולהיעשות עוד יותר מדהימים.

עם Handoff תוכלו להמשיך בדיוק מאיפה שהפסקתם.

עם Handoff תוכלו להמשיך בדיוק מאיפה שהפסקתם.

התחילו בכתיבת הודעת דוא"ל על ה-iPhone והמשיכו בדיוק מאיפה שהפסקתם כשתתיישבו לעבוד עם ה-Mac. או גלשו ברשת על ה-Mac, והמשיכו מאותו קישור על ה-iPad. כל זה קורה באופן אוטומטי כאשר המכשירים שלכם רשומים באותו חשבון iCloud. השתמשו ב-Handoff עם אפליקציות שימושיות כגון Mail, Safari, Pages, Numbers, Keynote, Messages, Reminders, Calendar ו-Contacts. מפתחי אפליקציות יכולים להבנות תמיכה ב-Handoff גם לתוך האפליקציות שהם/ן יוצרים.

שלחו הודעות טקסט מכל סוג, מכל אחד מהמכשירים שלכם.

שלחו הודעות טקסט מכל סוג, מכל אחד מהמכשירים שלכם.

קל לשוחח גם עם חברים ובני משפחה שאינם משתמשים ב-iPhone. זאת כיוון שניתן לשלוח מסרוני SMS והודעות מיידיות (MMS) לא רק עם ה-iPhone אלא גם מה-iPad וה-Mac. כך שכאשר חבר שולח לכם הודעת טקסט מכל סוג של טלפון, תוכלו להגיב מכל מכשיר שהכי זמין ונוח לכם להגיב ממנו. תוכלו גם לשלוח הודעת טקסט מה-iPad או מה-Mac לאחר הקשה על מספר טלפון באפליקציות כגון Safari, Contacts או Calendar.

AirPlay. הציגו תוכן לראווה על המסך הגדול.

AirPlay. הציגו תוכן לראווה על המסך הגדול.
אפליקציית AirPlay מאפשרת הזרמה אלחוטית של תוכן על מכשיר ה-iOS שלכם לטלוויזיית HD ולרמקולים − דרך Apple TV. או לשקף במדויק את מה שמוצג על מסך המכשיר הנייד שלכם, אל המסך הגדול. החל מתמונות מחופשה וכלה בסרטים שוברי קופות − תבחרו אתם מה להציג בגדול.

AirPrint. פשוט להדפיס. בלי כבלים.

AirPrint. פשוט להדפיס. בלי כבלים.
עם AirPrint קל לשלוח להדפסה הודעות דוא"ל ודפי רשת הישר מה-iPad שלכם − למדפסת שתומכת ב-AirPrint. להדפסת הודעת דוא"ל, הקישו על כפתור ה-Reply ובחרו ב-Print. להדפסת דף רשת, הקישו על כפתור ה-Share ובחרו ב-Print. תוכלו להדפיס גם תצלומים, מסמכים. ועוד.

שתפו קבצים באופן אלחוטי − עם AirDrop.

שתפו קבצים באופן אלחוטי − עם AirDrop.
שיתוף עם AirDrop מהיר ונוח יותר מהודעת דוא"ל או טקסט, במיוחד כאשר האדם איתו אתם רוצים לשתף אינו בין אנשי הקשר שלכם. פשוט הקישו לשליחת תצלומים, סרטונים, תצלומים ופרטי קשר – וכל תוכן אחר מכל אפליקציה עם כפתור השיתוף Share – לכל אדם בקרבת מקום עם מכשיר שמריץ את מערכות ההפעלהiOS או OS X .

iCloud. כל מה שצריך. בכל מקום שתזדקקו לו.

iCloud. כל מה שצריך. בכל מקום שתזדקקו לו.

שירות iCloud דואג שעל כל המכשירים שלכם יהיו תמיד הגרסאות העדכניות ביותר של הדברים החשובים ביותר, כולל מסמכים, תצלומים, אפליקציות, פרטי קשר, אירועים ביומן הפגישות, ועוד.

כל סוג של קובץ. על כל המכשירים שלכם.
כונן iCloud Drive מאפשר גישה לכל הקבצים שלכם מכל מכשיר. עם מאפיין Family Sharing, כל התצלומים שלכם, סרטי הווידאו, המוזיקה ורכישות מ-iTunes, ניתנים לשיתוף בקלות עם המשפחה שלכם על פני מכשירי Apple רבים. ובספריית iCloud Photo Library נשמרים במקום אחד כל תצלום סטילס וצילום וידאו שצילמתם, ותוכלו לגשת אליהם מה-iPhone, iPad, iPod touch או ה-Mac, ועל iCloud.com.

בנויה כמערכת בטוחה ומוגנת.

מערכת iOS מספקת אבטחה מובנית מרגע הפעלת המכשיר שלכם. זאת כיוון שהתוכנה, הקושחה ומערכת ההפעלה מגיעות עם מאפיינים מובנים שנועדו לעזור למכשיר שלכם – ולכל מה ששמתם עליו – להישאר מוגנים.

 • בטיחות

  וירוסים ותוכנות זדוניות אינם מוגבלים עוד למחשבים שולחניים. הם עלולים לפגוע גם במכשירים ניידים. לכן, כשמדובר ב-iOS, Apple לוקחת את ענייני הבטיחות ברצינות. ראשית, מאפייני חומרה וקושחה מתוכננים להגנה מפני וירוסים ותוכנות זדוניות, בעוד מאפייני iOS עוזרים להגן על המידע האישי שלכם. מנגנון אימות דו-שלבי יבקש מכם להזין סיסמה לצורך גישה לתוכן שלכם מדפדפן חדש או ממכשיר חדש*. הקוד הזה יוצג אוטומטית על מכשירי ה-Apple האחרים שלכם או יישלח ל-iPhone שלכם, כך שתוכלו להשיג גישה מהירה לחשבונכם, בניגוד למשתמשים שאינם מורשים. הגנת Touch ID מאפשרת שימוש בטביעת האצבע שלכם כסיסמת כניסה, וכך מונעת גישה לא מורשית למכשיר שלכם. בעת שימוש בסיסמה, היא מצפינה באופן אוטומטי מידע כגון הדוא"ל שלכם, אירועים ביומן הפגישות, תזכורות, פתקים, הודעות ואפליקציות צד שלישי – ומגינה עליו.

  בטיחות
 • פרטיות

  מערכת iOS מתוכננת לשמור על פרטיותכם קודם כל. אם אפליקציה מעוניינת בנתוני המיקום שלכם או במידע מיומן הפגישות, מרשימת אנשי הקשר, התזכורות או מ-Photos, היא נדרשת לקבל את אישורכם תחילה. ויש לכם שליטה מלאה באופן שבו אפליקציות Health ו-HomeKit משתמשות במידע שלכם. שיחות דרך iMessage ו-FaceTime מוצפנות, לרבות נתוני חיזוי הטקסט – כך שאף אחד מלבדכם ומלבד שותפכם לשיחה לא יכול לראות או לקרוא את מה שנאמר בהן. ומאפיינים מובְנים ב-Safari מעניקים לכם את היכולת לגלוש בפרטיות, לחסום קוקיס (cookies), ולמנוע מאתרי אינטרנט מלנהל מעקב אחריכם.

  פרטיות
 • Find My iPad

  ה-iPhone שלכם נשאר שלכם, ולא משנה היכן הוא נמצא. אותו דבר נכון גם לגבי ה-iPad וה-iPod touch. זאת כיוון שמאפייני בטיחות ב-iOS מקשים מאוד על כל מי שאינו את/ה להשתמש במכשיר שלכם או למכור אותו. כיבוי מאפיין Find My iPhone או מחיקת המכשיר שלכם דורשים הזנה של ה-Apple ID והסיסמה שלכם. בנוסף, Find My iPhone יכול להמשיך להציג על המסך הודעה מותאמת אישית, גם לאחר מחיקת תוכן המכשיר. וה-Apple ID והסיסמה שלכם יידרשו מכל מי שינסה להפעיל את המכשיר שלכם מחדש.

  Find My iPad
 • iCloud Keychain

  רבים מאתרי האינטרנט שבהם אתם מבקרים כיום דורשים שמות משתמש וסיסמאות. קשה לזכור את כל הפרטים האלו, אבל תוכלו לתת ל- iCloud Keychainלעשות זאת בשבילכם. המאפיין מאחסן את שמות המשתמש שלכם וסיסמאות הכניסה לאתרים על אותם מכשירים שאישרתם, מגן עליהם בהצפנת AES 256-ביט איתנה, ודואג לעדכניות הפרטים על כל אחד מהמכשירים. ואז המאפיין מזין את הפרטים האלה באופן אוטומטי כל אימת שתידרשו להם. בנוסף, מחולל הסיסמאות − Password Generator יכול להציע לכם סיסמאות ייחודיות, קשות לניחוש, לחשבונות שלכם ברשת. מאפיין ה-iCloud Keychain עובד גם עם פרטי כרטיס אשראי, כך שהליכי תשלום מתבצעים בכלום זמן.

  iCloud Keychain
קלה לעדכון.

קלה לעדכון.

עדכוני iOS זמינים בחינם. וניתן להוריד אותם באופן אלחוטי ל-iPhone, iPad או iPod touch, מרגע השקתם. המכשיר שלכם אפילו יודיע לכם מתי הגיע הזמן להתעדכן בגרסה החדשה. כך לא תפספסו את כל המאפיינים הנפלאים הכלולים בעדכונים חדשים.

ראו את כל מה שיש ב-iOS 9.

ראו את כל מה שיש ב-iOS 9.

יש עוד מה לגלות במערכת ההפעלה המתקדמת בעולם למכשירים ניידים. והכל מתוכנן לעבוד יד ביד עם הטכנולוגיות החזקות המובנות ב-iPad.

*הליך אימות דו-שלבי יהיה זמין בתחילה למספר משתמשים מוגבל.

חלק מהמאפיינים עשויים שלא להיות זמינים בכל המדינות או בכל האזורים.

שירות iCloud דורש מכשיר עם מאפיין iCloud פעיל. כמה מהמאפיינים זמינים רק במערכות ההפעלה iOS 9 ו-OS X El Capitan . כמה מהמאפיינים דורשים חיבור ל-Wi-Fi. חלק מהמאפיינים אינם זמינים בכל המדינות. הגישה לחלק מהשירותים מוגבלת ל-10 מכשירים.