AirPort Time Capsule

נתב Wi-Fi מהיר עד פי שלושה.
נפח אחסון של עד 3TB לגיבוי אוטומטי.

גיבוי אלחוטי אוטומטי. <BR> התקנה בקליק. ואתם ערוכים לכל.

גיבוי אלחוטי אוטומטי.
התקנה בקליק. ואתם ערוכים לכל.

עם AirPort Time Capsule, אתם מקבלים באריזה אחת גם נתב לרשת Wi-Fi מהירה ביותר וגם מכשיר גיבוי קל לשימוש. רק התקינו אותו פעם אחת ו- AirPort Time Capsule יעשה את השאר. הוא עובד עם אפליקציית Time Machine במערכת OS X לגיבוי ה-Mac שלכם באופן אוטומטי ואלחוטי, כך ששוב לא תצטרכו לחשוש מאובדן של מידע חשוב כלשהו. הוא מגבה כל תצלום, כל קובץ, כל שיר. גם האפליקציות שלכם והגדרות ה-OS X נשמרות. AirPort Time Capsule מאחסן את כל במאגר של עד 2TB או 3TB*. 

 

 • בנינו מכונת זמן מהירה יותר.

  ה-  AirPort Time Capsule מתוכנן לעבוד בשיתוף פעולה חלק עם אפליקציית Time Machine על OS X Leopard או על גרסה מאוחרת יותר של מערכת ההפעלה, להגנה על המידע שלכם. הן עובדות יחדיו בצורה חכמה, כך שלאחר הגיבוי הראשוני מגובים רק הקבצים ששיניתם – באופן אוטומטי, אלחוטי וברקע. כיוון ש-Time Machine ממשיכה כל הזמן ליצור עותק מכל מה שנמצא על ה-Mac שלכם  ושומרת גרסאות רבות, כך שתוכלו לגשת בקלות לגרסאות קודמות של קובץ מסוים, של תיקייה, וגם של ה-Mac כולו. ועם העיצוב החדש לגמרי וטכנולוגיית  802.11ac Wi-Fiאולטרה-מהירה, גיבוי ה-Mac ל-AirPort Time Capsule מהיר בעד 50 אחוז מקודמיו*.

   

 • תוכנית גיבוי לכל מחשבי ה-Mac שלכם.

  אם יש לכם כמה מחשבי Mac בבית או במשרד, AirPort Time Capsule תוכל לגבות ולאחסן קבצים עבור כל אחד ממחשבי ה-Mac שעל הרשת האלחוטית המקומית. אין עוד צורך לחבר כונן חיצוני לכל אחד ממחשבי ה-Mac בכל פעם שרוצים לגבות אותו. AirPort Time Capsule חוסך לכם את העבודה. המחשבים שלכם תמיד מגובים – באופן אוטומטי ואלחוטי. 

   

הרבה מקום
יש בו הרבה מקום, מעל ומעבר.

AirPort Time Capsule הוא המקום האחד שבו תוכלו לגבות את הכל. הכונן הקשיח בגודל 2TB או 3TB, מעניק לכם את כל הקיבולת והבטיחות שאתם צריכים. אז בין אם יש לכם 250 שירים לגבות או 250,000 שירים, מקום הוא הדבר האחרון שיחסר לכם.
נתב Wi-Fi מהיר עד פי שלושה.

נתב Wi-Fi מהיר עד פי שלושה.

הדור הבא של הטכנולוגיה האלחוטית כבר כאן.


תקן 802.11ac. ההגדרה החדשה למהירות.

AirPort Time Capsule אינו רק כונן קשיח אלחוטי, הוא בראש ובראשונה נתב Wi-Fi עם מלוא המאפיינים, בתקן 802.11ac המתקדם, בשלושה ערוצים. עכשיו תוכלו להשיג מהירויות העברת נתונים של עד 1.3 ג'יגה-ביט לשנייה* – פי שלושה מתקן 802.11n. זה אומר רשת Wi-Fi מהירה עד פי שלושה*. אתם מקבלים גם רוחב פס כפול, עם ערוצים ברוחב 80 מגה-הרץ שמספקים יותר מרחב, לזרימת נתונים מהירה מתמיד.


תמיכה בו-זמנית בפס כפול
.
תחנת AirPort Time Capsule מאופיין בפס כפול בו-זמני של802.11ac  Wi-Fi. זה אומר שידור סימולטני בשתי התדירויות, גם 2.4GHz וגם 5GHz. המכשירים שלכם, לא משנה באיזה ערוץ הם משתמשים, יתחברו באופן אוטומטי לערוץ הזמין הטוב ביותר, לקבלת הביצועים המהירים ביותר האפשריים.


Beamforming , אלומה ממוקדת על המכשיר שלכם.

ל- AirPort Time Capsule מערך אנטנות חזק עם יכולות עיצוב אלומה -Beamforming. לרוב הראוטרים אנטנות הפולטות אות Wi-Fi שווה ורציף בכל הכיוונים. אבל מערך אנטנות beamforming חכם יותר – הוא יודע היכן נמצא על הרשת מכשיר 802.11ac. AirPort Time Capsule מכוון את האות ישירות למכשיר ועוקב אחריו. כך אות ה-Wi-Fi שלכם חזק יותר, ברור יותר ומהיר יותר.

מעוצב מתוך מחשבה על ביצועים.

מעוצב מתוך מחשבה על ביצועים.

ה- AirPort Time Capsule מעוצב לביצועים- הוא גבוה יותר והאנטנות ממוקמות למעלה, מה שיותר בסיס גבוה יותר לפיזור האות. גם מספר האנטנות גדל לשש:  שלוש לרצועת ה-2.4GHz ושלוש לרצועת ה-5GHz. ביחד עם טכנולוגיית 802.11ac האלחוטית, הן מאפשרות חיבור מהיר יותר, למרחק רב יותר, ועוצמתי יותר. הרף לתחנות בסיס Wi-Fi הורם, בכל מובן.

טביעת רגל קטנה יותר. יותר מקום על שולחן העבודה.
העיצוב האנכי החדש לא רק משפר את ביצועי ה-Wi-Fi, הוא גם מפנה לכם מרחב שימושי על השולחן.  כבסיס רבוע שצלעו קצרה מעשרה סנטימטרים, טביעת הרגל של ה- AirPort Time Capsuleקטנה ב-64 אחוז בהשוואה לדגם הקודם. וכדי לשמור העיצוב הנקי המושלם של אפל, אפילו אספקת החשמל מובנית פנימה.       

התקנה קלה.

התקנה קלה.

מהקופסה לרשת האלחוטית, במהירות.
העיצוב האנכי החדש לא רק משפר את ביצועי ה-Wi-Fi, הוא גם מפנה לכם מרחב שימושי על השולחן.  כבסיס רבוע שצלעו קצרה מעשרה סנטימטרים, טביעת הרגל של ה- AirPort Time Capsuleקטנה ב-64 אחוז בהשוואה לדגם הקודם. וכדי לשמור העיצוב הנקי המושלם של אפל, אפילו אספקת החשמל מובנית פנימה.       

iPhone ו-iPad

 • 1.

  להתקנת הרשת שלך, בתפריט הגדרות (Wi-Fi settings) , הקש על תחנת הבסיס .Airport
  1.
 • 2.

  בחר באפשרות Create a New Network (צור רשת חדשה), תן סיסמה לרשת, והקש על Next.
  2.
 • 3.

  עכשיו את/ה מחובר/ת לרשת החדשה שלך. הקש על Done והרשת עובדת.
  3.

Mac

 • 1.

  להתקנת הרשת שלך, הקש על אייקון ה-Wi-Fi בסרגל התפריט ובחר בתחנת הבסיס Airport.
  1.
 • 2.

  בחר באפשרות Create a New Network (צור רשת חדשה), תן סיסמה לרשת, והקש על Next.
  2.
 • 3.

  עכשיו את/ה מחובר/ת לרשת החדשה שלך. הקש על Done והרשת עובדת.
  3.
נהלו את רשת ה-Wi-Fi שלכם ממכשיר ה-iOS או מה-Mac.

נהלו את רשת ה-Wi-Fi שלכם ממכשיר ה-iOS או מה-Mac.

מרגע שהרשת שלכם מותקנת, תוכנת AirPort Utility ל-iOS ול-OS X מאפשרת לנהל אותה ולפקח עליה מה-iPad שלכם, iPhone, iPod touch או Mac. תחנת AirPort Time Capsule שלכם – לצד תחנות בסיס AirPort אחרות שחיברתם – מופיעה באופן גרפי על המסך, כך שתוכלו לראות את ההגדרות שלכם במבט מהיר, לעשות שינויים, ליישם עדכונים ועוד.   
הורידו את AirPort Utility ל-iOS בחינם מה-App Store

שיתוף במדפסת ובכונן קשיח.

מגדל הפיקוח האלחוטי שלכם.

 

 • שתפו כונן קשיח נוסף. בצורה בטוחה.

  בנוסף לנפח האחסון של 2TB או 3TB בכונן AirPort Time Capsule, תוכלו להפוך כל כונן USB קשיח חיצוני לכונן מאובטח נוסף, שאותו תוכלו לשתף באמצעות רשת ה-Wi-Fi ולגשת אליו בבטחה דרך האינטרנט. כל המסמכים, סרטי הווידאו, התצלומים וקבצים אחרים הופכים באופן מיידי נגישים לכל משתמש ברשת, בין אם מדובר במשתמשי Mac או PC.
 • הדפסה ללא כבלים.

  יציאת ה-USB 2 על AirPort Time Capsule נהדרת גם לשיתוף מדפסת ברשת האלחוטית. פשוט חברו אליה את המדפסת וכל המשתמשים ברשת יוכלו ליהנות משירותיה של מדפסת זמינה אחת מרכזית. באופן אלחוטי*.
תמונה מדפסת
תאימות ובטיחות.<BR>חוויה מקוונת בטוחה יותר לכולם.

תאימות ובטיחות.
חוויה מקוונת בטוחה יותר לכולם.

 
עִבדו עם רשת מוגנת ובטוחה.
AirPort Time Capsule כולל חומת-אש מובנית שיוצרת חיץ בין הרשת שלכם לבין רשת האינטרנט, ומגינה על הנתונים שלכם מפני מתקפות זדוניות. בזמן התקנת AirPort Time Capsule, חומת האש מופעלת באופן אוטומטי, כך שאתם לא צריכים לעשות שום דבר. מלבד ליהנות מהרשת עם שקט נפשי.

רשת אלחוטית לאורחים.
עם מאפיין ה- guest networking(חיבור אורחים לרשת), תוכלו להגדיר רשת Wi-Fi נפרדת לאורחים. השתמשו בסיסמה שונה או צרו רשת לאורחים בלי סיסמה. רשת לאורחים מאפשרת גישה לאינטרנט בלבד, כך שהרשת העיקרית שלכם, כולל כל כונן קשיח חיצוני, מדפסת ומכשירים אחרים כלשהם שמחוברים לרשת המקומית, נשארת מוגנת.

התחברו ל-Wi-Fi מכל מכשיר.

Mac. PC. iPhone. iPad. Apple TV. ממש כל מכשיר תומך-Wi-Fi יעבוד עם תחנת AirPort Time Capsuke. כיוון שהיא תואמת למכשירים שמיישמים מפרטי Wi-Fi שונים: 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n  ו-802.11ac.

התחברו דרך הנתיב החוטי אם תרצו.
 
נתב ה- AirPort Time Capsule כולל שלוש יציאות Gigabit Ethernet לרשת תקשורת מקומית (LAN) לקבלת חיבור חוטי מהיר למחשב שולחני, כונן רשת, מקלט וידאו דיגיטלי (DVR) או מכשיר אחר.
הכירו את משפחת AirPort.

הכירו את משפחת AirPort.

לקבלת גיבוי אלחוטי אוטומטי של נתונים, בחרו ב-AirPort Time Capsule.
ונתב ה- AirPort Extreme  מספק Wi-Fi במהירות גבוהה עד פי שלושה.

 

 

הכירו את Airport Extreme

1. 1TB = טריליון בייטים; הפרמוט מקטין את הקיבולת בפועל.
2. מבחן הביצועים נערך ע"י Apple בחודש מאי 2013 על תחנות בסיס AirPort Time Capsule בתהליך הייצור עם מפרט 802.11ac ונפח אחסון של 2TB, על תחנות בסיס AirPort Time Capsule מוכנות, עם מפרט 802.11n (דור רביעי) ונפח אחסון של 2TB, ועל יחידות MacBook Air 11-אינץ' בתהליך הייצור מבוססות מעבד ליבה כפולה Intel Core i5 במהירות  1.3GHzעם 4GB זיכרון (RAM). הרשת האלחוטית הוגדרה עם הצפנת WPA2. הביצועים נתונים לשינויים בכפוף להגדרות רשת, מרחק, הפרעות אלחוטיות וגורמים אחרים. מבחני ביצועים נערכים תוך שימוש במכשירים ספציפיים ומשקפים בקירוב את רמת ביצועי הגיבוי האלחוטי של אפליקציית Time Machine לכונן AirPort Time Capsule.  
3. הנתון מבוסס על מהירויות שיא תיאורטיות. המהירויות בפועל יהיו נמוכות יותר.
4. הערכת הביצועים מבוססת על השוואה עם מוצרי Apple בתקן 802.11n. ההשוואה מניחה רשת AirPort Time Capsule עם מחשב שתומך בטכנולוגיית 802.11ac. אם מוצרים בתקן 802.11a/b/g  יצורפו לרשת, המהירות תהיה נמוכה יותר והטווח יתקצר. הגישה לרשת האלחוטית דורשת מכשיר תומך Wi-Fi. המהירויות בפועל עשויות להשתנות בכפוף לטווח, למהירות החיבור, לתנאים בשטח, לגודל הרשת, ולגורמים אחרים.
5. הדפסה אלחוטית דרך מדפסת USB דורשת מדפסת תואמת ומערכת הפעלה OS X מגרסה 10.2.7 ומעלה, או Windows XP (SP3) , Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1) או Windows 8.